Üsküdar Antika Eşya Alanlar

mobilya komidin eski
1930’lar Lükens Ayak Haliyle Yatak Odası Takımı
11 Ağustos 2018
Kâğıthane Antika Eşya Alanlar Antik Pasaj
Kağıthane Antika Eşya Alanlar
29 Ağustos 2018
Hepsini Göster ↓
üsküdar antika alım satım

Antika eşya alım satım pazarı son yıllarda daha da artan bir ilgiyle karşılaşmıştır. Bunun nedeni, tarihe olan ilginin gün geçtikçe artmasıyla açıklanabilmektedir. Çoğu antika firması atalarınızdan size kalan ya da farklı yollarla temin ettiğiniz eski eşyaları değerinden çok daha düşük fiyatlarla almaktadır. Antik pasaj prensip olarak bu yaklaşıma çok uzak bakmaktadır. Tüm antika eşyalarınız değerinde satın alınarak ücreti peşin olarak ödenir.

üsküdar ikinci el eşya alım satım

Her eski eşya antika niteliği bulundurmaz. Bir eşyanın antika olarak sayılabilmesi için temel şart 100 yıldan eski olmasıdır. Buna ek olarak da o eseri özel kılan bir özelliği bulunmalıdır. Bulunduğu dönemi yansıtması, el işlemelere sahip olması ve yapıldığı maddesi antika sayılmasını sağlar. Buna rağmen her eski eşyayı antika olarak nitelendiren ve para edeceğine inanan kişiler bulunmaktadır. Bu bir yanılgıdır. Sizin için manevi değeri çok yüksek olan bir eşya bir başkası için hiçbir anlam ifade etmeyebilir. Bu yüzden en doğru olan, bir ekspertiz tarafından incelenmesi ve gerçek değerinin size bildirilmesi olacaktır. Bu hizmeti gerçekten doğru bir şekilde veren firmaların sayısı oldukça azdır. Gittikçe artan bir Pazar olan antika eşya satımı, kar amacıyla yanlış yönlendirilme durumlarıyla sıklıkla karşılaşmaktadır. Elinizde bulundurduğunuz eşyanın antika olup olmadığını, eğer antikaysa değerinin ne olduğunu güvendiğiniz ekspertiz uzmanları yapmalıdır. Antik pasaj 1991 senesinden itibaren hizmet vererek bu güveni sağlamıştır. Birçok koleksiyoncular ve antika satıcılar tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir.eski eşya alan yerler

Üsküdar’da antika eşya alan yerlerin araştırmasını yapıyorsanız iletişim kısmından Antik Pasaj’a ulaşabilirsiniz. Antik pasaj’ın uzman ekspertizleri dilediğiniz adrese gelerek, yerinde inceleme sağlamaktadır. Bunun için hiçbir ücret talep etmeden incelemeyi yaparak değerini size bildirmektedir. Satmaya karar vermeniz durumunda biçilen tutarın tamamını nakit bir şekilde ödeme sağlar. Sizler için manevi değere sahip bu eşlayarı, en az sizin kadar sevecek ve ilgiyle bakacak yeni sahiplerine ulaştırır. Tarihin korunarak gelecek nesillere aktarılması büyük önem taşımaktadır. Firma olarak bu görevi üstlenerek, uzun yıllardır sizler için hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?