Kağıthane Antika Eşya Alanlar

üsküdar antika alım satım
Üsküdar Antika Eşya Alanlar
18 Ağustos 2018
Küçükçekmece Antika Eşya Alanlar Antik Pasaj
Küçükçekmece Antika Eşya Alanlar
29 Ağustos 2018
Hepsini Göster ↓
Kâğıthane Antika Eşya Alanlar Antik Pasaj

Kağıthane, İstanbul’un tarihi değere sahip semtlerindendir. İsmini dahi Evliya Çelebi’nin eseriyle almış olması tarihi açıdan ne kadar önemli olduğunun kanıtıdır. Neredeyse 300bine ulaşan nüfusuyla farklı kültürlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu da antika eşya pazarını kuvvetlendiren bir etken olmaktadır. Kâğıthane antika eşya alanlar denilince akla ilk gelen isimlerden birisi firmamız olmakta. 1991 yılından itibaren antika eşyala alım satımı yapan Antik Pasaj, tüm İstanbul’da tanınan en köklü firmalardandır.

Antika Eşya Alan Yerler

Sevr Porselen Çift Vazo

Geçmiş dönemlerde antikaların hem maddi hem de manevi değeri göz ardı edilmekteydi. Gerçek değerleri fark edilmeden, öylece bir kenara atılıp çürümeye bırakılıyordu. Zaman içerisinde tarihin korunmasıyla ilgili çalışmalar ve hassasiyetin artmasıyla, insanların bu eşyalara da bakış açısı gün geçtikçe değişmiştir. Fark etmeden, evinizin içerisinde eskimeye terk edilen eşyalar ciddi değere sahip olabilir. Yazımızın devamında bunu anlamanıza yardımcı olacak argümanlar bulunmaktadır.

Tüm Türkiye’de antika eşya alan yerler bulunmaktadır. Fakat şüphesiz ki en güçlü pazar İstanbul’da yer almaktadır. Hem nüfusunun yoğunluğu hem de farklı etnik kökenlerin bulunması da durumu destekler. Senelerdir size ve ailenize ait, özenle koruyup sakladığınız antika eşyalarınızın değerinde alındığından emin olmak zordur. Sahip olduğunuz eşyanın gerçek değerini öğrenmek için öncelikle deneyimli bir uzman bulunmalıdır. Güvenilir bir ekspertiz tarafından detaylı incelendikten sonra ortalama bir fiyat verilmektedir.

43

Antik Pasaj olarak, çoğu firmanın aksine tek amacımız kar gütmek değildir. Değerli ve korunması gereken bu nadide parçaları en az sizin kadar sevecek bir başka kişiyle buluşturma görevini de üstlenmekteyiz. Sanıldığının aksine bir uzmana eser inceletmek zor değildir. Birçok kişi inceleme için para vermesi gerektiğini düşünerek bundan kaçınmaktadır. Firmamız sizler için bu hizmeti tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. Tamamı uzman ve deneyimli eksperlerimizle, tüm inceleme, sınıflandırma ve fiyatlandırma işlemlerini para almadan yapmaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vererek, istediğiniz adrese gelmekteyiz. Dilediğiniz adrese dilediğiniz zaman gelerek eşyanız tam değerinde fiyatlandırılır. Kabul etmeniz halinde ödemesi nakit olarak, ilk elden yapılmaktadır. Ayrıca tüm boyuttaki eşyalar için ücretsiz olarak nakliye hizmeti de sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir