Zeytinburnu Antika Eşya Alan Yerler

Başakşehir Antika Eşya Alanlar
Başakşehir Antika Eşya Alanlar
3 Eylül 2018
Kartal Antika Eşya Alan Yerler
Kartal Antika Eşya Alan Yerler
6 Eylül 2018
Hepsini Göster ↓
Zeytinburnu Antika Eşya Alanlar

Zeytinburnu Antika Eşya Alan Yerler

Geçmişten günümüze en az düzeyde bozulma oluşarak gelen parçalar antika koleksiyoncuları tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Çoğu koleksiyoner için tarihin cezp edici güzelliği ve ihtişamı onu koruma arsuzuyla birleşmektedir. Ciddi bir ilgi ve merakın olduğu Zeytinburnu’nda alım satım pazarı son derece güçlüdür. Artan arz ve taleple birlikte Zeytinburnu antika eşya alanlar gün geçtikçe artmıştır.

Zeytinburnu, tüm diğer İstanbul ilçeleri gibi akıl almaz derinlikte bir tarihle kuşatılmıştır. Bu semti, diğerlerinden ayıran başlıca özelliği çok uzun yıllar boyunca Hristiyan papaz topluluklarının yaşamış olmasıdır. İstanbul’un fethi ile birlikte bu yöreye “Kudüslü Papazlar” adı ile de anılan topluluk yerleşmeye başladı. Bu topluluk beraberinde kendi kültürel mirasını ve sanatsal zevkini de getirmiştir. Günümüzde bu küçük göç sayesinde aktarılmış binlerce eser bulunmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu eski eşya olmaktan sıyrılmaktadır. Antika eserler arasında çok kıymetli parçaların bulunmasıyla Zeytinburnu büyük bir ilgi toplamaktadır. Bu eşyalar az 100 yıllık olması durumunda antika sayılmaktadır.

Yaşadığınız yere yakın olan güvenilir ve saygın bir antika alım satım firması bulmak zor olabilmektedir. Ya da taşıyamayacağınız boyutlardaki eşyalara değer biçtirmek için onu taşımak bazen göz korkutucu bir hal alabilir. Bu gibi durumlarda birçok kişi, incelemeye gelecek olan eksperlere ücret ödeneceğini düşünmektedir. Antik Pasaj olarak tüm inceleme ve kontrol işlemleri tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bize önceden bildirdiğiniz adrese, istediğiniz saatte gelerek hizmet vermekteyiz. Tüm bu aşamalar uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Her biri gerekli olan eğitimleri almış kişilerden oluşmaktadır. Eski eşyanızın antika niteliğine sahip olup olmadığı saptanır. Orijinal olması halinde eşyanız en yüksek değerle fiyatlandırılır. Tüm ödeme işlemleri nakit ve anında olarak gerçekleştirilmektedir. Her büyüklükteki antika tarafımızdan ve tamamen ücretsiz olarak taşınır. Alım satım sektöründe uzmanlaşmış olan Antik Pasaj satış işlemini sizin yerinize gerçekleştirir. En çok talep gören eserler antika mühürler, tuğralar, Bizans döneminden kalma tablolar olmaktadır. Antik Pasaj, Zeytinburnu antika alan firmalar başında öncü gelerek tarihin bir parçası olan bu objelerin korunmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir