Kartal Antika Eşya Alan Yerler

Zeytinburnu Antika Eşya Alanlar
Zeytinburnu Antika Eşya Alan Yerler
5 Eylül 2018
Bayrampaşa Antika Eşya Alan Yerler
Bayrampaşa Antika Eşya Alan Yerler
7 Eylül 2018
Hepsini Göster ↓
Kartal Antika Eşya Alan Yerler

Çeşitli çalışmalarla farkındalığın arttırılmasıyla birlikte tarihe ve tarihi eser parçalara olan ilgide aynı düzeyde artmıştır. Tüm ülkemizde hatta dünyada antika eser alım satımı ciddi bir pazar payına sahiptir. Tüm kültürleri aynı eşitlikle kucaklayan ve binlerce yıl öncesine dayanan geçmişiyle, İstanbul şüphesiz ki en çok antika talep edilen yerlerin başında gelir. 35 adet ilçesi olan bu eşsiz güzellikteki şehirde binlerce antika dükkânı bulunmaktadır. Kartal antika eşya alanlar arasında Antik Pasaj profesyonelliği ve dürüstlüğüyle ön plana çıkmaktadır.

mobilya komidin eski

Kartal ilçesi ve semtleriyle İstanbul’un en büyük yerlerindendir. Toplamda 278km2 ölçümüyle birçok il ile boy ölçüşmektedir. 6. Yüzyıldan günümüze kadar dayanan eserlerle turistlerin ilgi odağı olmayı başarmıştır. 1857 yılında ilk vapur iskelesi inşa edilmiş ve çeşitli yenilemeler yapılarak günümüzde hala işler halde durmaktadır.  Hem deniz hem de karayolunun kullanıma uygun olması yüzünden asırlardır farklı kültürlerin buluşma noktası olmuştur. Bizans ve Osmanlı Devletlerinden kalan çeşitli yapılar günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. İstanbul’un diğer ilçeleri kadar tarihi parçayı barındırmasa da birçok kültür açısından önemli sayıda eserler bulunmaktadır. Uzun senelerdir hem kendileri hem de ataları bu ilçede ikamet eden birçok kişinin evinde tarihi parçalar sıklıkla yer almaktadır. Bu ilçede, en çok talep gören antika parçalardan olan Bizans tabloları, yatak başları, Osmanlı tuğraları, sehpalar gibi parçalar kolaylıkla bulunmaktadır.

19

Geçmiş, bugünümüzle bağ kurmamızı sağlayan ve olduğumuz kişiyi doğuran, önemi göz ardı edilemez yaşanmışlıkları barındırır. Tarih kokan eserleri asırlar sonra ilk gören ya da dokunan kişinin siz olması herkesin deneyimlemek isteyeceği bir histir. Birçok kişiyi koleksiyoner olmaya iten nedenin başında da bu gelmektedir. Tarihin kokusunu duyumsamak hemen herkesin isteyeceği bir durumdur. Antik Pasaj uzun yıllardır alım satım hizmeti vererek sizlere bu imkânı sunmaktadır. Değerinde aldığı antika eşyaları en uygun fiyatlarla meraklılarıyla buluşturur. Nakliye, eser inceleme hizmeti gibi çeşitli ücretsiz imkanları bulunmaktadır. Geçmiş ve bugün arasında bir köprü oluşturmayı görev bilen firmamız İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?