Eyüp Antika Eşya Alanlar

Beylikdüzü Antika Eşya Alanlar
Beylikdüzü Antika Eşya Alanlar
30 Ağustos 2018
Çekmeköy Antika Eşya Alanlar
Çekmeköy Antika Eşya Alanlar
31 Ağustos 2018
Hepsini Göster ↓
Eyüp Antika Eşya Alanlar

Eyüp, En erken modernleşen yerlerden biri olmasına karşın geleneksel yapısını kaybetmemiştir. Atalardan kalan kültürel bir miras olan antika eşyalar Eyüp semtinden günümüze taşınmıştır. Eyüp antika eşya alan yerler burada oldukça fazla olmakla birlikte Antik Pasaj en çok tercih edilen olmayı başarmıştır. 91 yılından beri İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vererek adından bahsettirmektedir.

Eyüp, İstanbul’un en eski semtlerindendir. Haliç’te suların ilerisinde yer alan, şehrin neredeyse tam merkezine kurulmuş bir ilçedir. Şişli, Kâğıthane, Esenler ve Gaziosmanpaşa’ya komşudur. Konum itibariyle birçok açıdan avantajlıdır. Geçmişten günümüze farklı beyliklere ev sahipliği yapmıştır. İstanbul’un fethinden sonra surun dış kısmında kurulmuş olan ilk kasaba olma özelliğini de taşır. Bu durumda manevi bir değer kazanmasında büyük rol oynamıştır. Diğer ilçelerden daha eski bir tarihe sahip olması, kültürel zenginliğininse daha çok olmasını sağlamıştır. Tarihi mezarlıklara, surlara ve yerleşim yerlerine sahip oluşuyla antika eşyanın bulunması kaçınılmaz bir hal almıştır. Eyüp’te ikamet eden çok sayıda farklı kültürden kişiler bulunmaktadır. Bu durumda farklı kültürlere ve dolayısıyla, farklı tarihlere ait nesnelerin varlığına işaret etmektedir.

eski eşya alan yerler

Bir eşyanın antika sayılabilmesi için belirli kriterleri taşıması gerekmektedir. Atalarınızdan kalan her eski eşyayı antika eşya değerinde satmanız imkânsız olabilmektedir. Güvendiğiniz bir antika dükkânına danışarak eşya hakkında kabaca bir fikre sahip olabilirsiniz. Yine de çoğu zaman kar gütme amacıyla değerinden az fiyatlandırmayla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden kendini kanıtlamış ve uzman firmaları tercih etmelisiniz. Antik pasaj uzun yıllardır İstanbul’un en güvenilir antika firması olmayı başarmıştır. Eyüp semtinde istediğiniz adrese, istediğiniz gün gelerek eşyanızın ilk elden incelemesini gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu prosedür uzman ve özel eğitimli kişiler tarafından yapılmaktadır. Antikanın gerçek değeri tarafınıza bildirilerek, tutarı kabul etmeniz halinde nakit olarak ödemesi sağlanır. Tüm İstanbul ilçelerine nakliye hizmeti de tamamen ücretsiz olarak sunulur. Maddi değerinin yanı sıra manevi değeri de inkâr edilemeyecek eserlerin güvenilir ellere ulaşmasını sağlıyoruz. Eşyanızı alınabilecek en yüksek fiyatta alarak eserleri özenle korumaktayız. Eyüp semtindeki tüm antika eşya alım satım işleri tarafımızdan komisyon talep edilmeden yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?