Brudgommens tale til bruden norweigian Callgirls Bergen Bilder Av Nakne Damer Tone damli puppeglipp chat roulette norge Halden Den Beste Swinger Voksen Dating Apps Helt Gratis Gratis Norsk Porno Nuru Massasje Oslo

Merdivenköy Antika Eşya Alan Yerler

Kozyatağı Antika Eşya Alan Yerler
Kozyatağı Antika Eşya Alan Yerler
14 Kasım 2018
Osmanağa Antika Eşya Alan Yerler
Osmanağa Antika Eşya Alan Yerler
14 Kasım 2018
Hepsini Göster ↓
Merdivenköy Antika Eşya Alan Yerler

Kadıköy ilçesine bağlı, küçük bir semttir. 1980li yıllardan itibaren büyük bir dönüşüme uğrayarak kentleşme yoluna girmiştir. Osmanlı döneminde çoğunlukla dergâhların ve Bektaşilerin yaşadığı söylenmektedir. Bu nedenden, farklı kültürlere ait oldukça fazla eserlere rastlanmaktadır. Son 35 senede büyük bir değişim gösteren bu küçük semt Kadıköy trafiğini de içine alan e5’e yakınlığıyla bilinir. Semtin iç kısımlarına girildiğinde ise büyük bir huzur ve boğucu olmayan kalabalıkla karşılaşılır. Nüfusunun çoğunluğu çalışan kesim ve öğrencilerden oluşmaktadır. Belli başlı sokaklarında antika eşya alan yerler e rastlamak kaçınılmazdır. Osmanlı döneminden kalma çok sayıda antika eşya buralarda sergilenmektedir.

Antika pazarlarına güçlü bir ilgi bulunmaktadır. Dışarıdan ülkemizi ziyarete gelen yoğun turist akını da bu ilginin kaynağı olarak gösterilebilir. Çokuluslu bir yapıya sahip olan Osmanlı devletine ait her alandan eşyalar bulunmaktadır. Miğferler, aynalar, tablolar ve daha birçok eser bu pazarlarda sergilenmektedir. Manevi değeri paha biçilemez olan bu geçmişin simgeleri özenle korunmaktadır. Antika eşyalar a olan ilgi farkındalığın artmasıyla birlikte daha da çoğalmıştır. Merdivenköy semti son yıllardaki yoğun kentleşmeye kafa tutarak geleneksel mimarisini korumaya özen göstermiştir. Tarihi alanları restore edilirken büyük bir özen gösterilerek korunmuştur. Antika pazarlarda yer alan eski eşyalarda aynı özenle korunarak yeni sahiplerine ulaştırılmaktadır. Merdivenköy antika eşya alan yerler bu ilgiye paralel olarak gün geçtikçe artmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek